En Popüler Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları - Ücretsiz


Picsart

Listenin başında yer alan picsart liste başını gerçekten hakeden bir uygulama.Uygulama olmasının yanı sıra artık daha çok bir platform haline geldi.Play Store’den ücretsiz indirebilirsiniz.Fotoğraflar üzerinde bir çok mükemmel efekti barındıran uygulama aynı zamanda fotoğraflar üzerinde birçok oynama yapmamıza izin veriyor örneğin;kırmızı gözleri yok edebilirsiniz.Gözlerinize renk verebilirsiniz(lens tarzında),fotoğraf kırpabilirsiniz,fotoğraf arkaplanı bulanıklaştırabilir,fotoğraflarınıza muhteşem efektler verebilirsiniz.

Android İçin Picsart

IOS İçin Picsart


Snapseed

Geliştiricisi Google olan bu fotoğraf düzenleme uygulaması oldukça popüler.Gelişmiş efektleri sayesinde fotoğrafı gayet hafif ve bozmadan uyarlıyor.Aynı zamanda fotoğraflara çok güzel yazı fontlarıyla yazılar ekleyebilirsiniz.Aynı zamanda bilindiği gibi google kendi uygulamalarında genellikle reklam kullanmıyor.Reklamsız bir fotoğraf düzenliyicisi aynı zamanda içinde birçok özellik barındırıyor.

Android İçin Snapseed

IOS İçin Snapseed


Lightroom

Bilindiği gibi adobe’nin bir ürünüdür.Play store’de bulabilirsiniz.Kendi gelişmiş presetler içeriyor.Hazır presetleri kullanarak başarılı bir çalışma başarılı bir fotoğraf ortaya çıkarabilirsiniz.

Android İçin Lightroom

IOS İçin Lightroom


Photoshop Express

Fotoğraf düzenleme denilince kuşkusuz akla ilk gelen Adobe ürünleridir.Diğer uygulamalara göre biraz daha fazla profesyonellik gerektiren ancak öğrenildiğinde oldukça basit ve keyifli uygulamalardan bir tanesidir.Aşağıdaki link photoshop express’in ücretsiz versiyonudur.

Android İçin Photoshop Express

IOS İçin Photoshop Express


VSCO

Fotoğraflarınıza efekt uyguladıktan sonra temiz bir çalışma çıkartır.Kaydettiğinizde fotoğrafın kalitesi hiç kaybolmamış gibidir.Ücretli paketide mevcut.Çıkış tarihide epey eskidir.Aynı zamanda güncellemeyle birlikte gelen özellik sayesinde artık video da düzenleyebilmektedir.Hem fotoğraf hem videolarınızı tek programda düzenleyebilirsiniz.

Android İçin VSCO

IOS İçin VSCO


InShot Fotoğraf Düzenleyici

Kesinlikle önceden video düzenleyicisini kullanmış biri olarak tavsiye ediyorum.Yoğun fotoğraf filtrelerine sahip.Fotoğraf efektleri oldukça güzel.Fotoğraf yanı sıra video'da düzenleyip efekt ekleyebiliyorsunuz.Video kısmıda gayet başarılı.Yorumlardada baya iyi olduğundan bahsedilmiş zaten.

Android İçin Inshot 

IOS İçin Inshot


Photo Editor

Yine Çok eski bir uygulama.Çok yoğun filtreler kullanıyor.Eğer normal fotoğraf filtrelerini beğenmiyorsanız kesinlikle en kullanışlısıdır.Daha çok retrica tarzındadır.

Android İçin Photo Editor


Instagram'ı atlamak olmaz tabi.Instagram kullanarakda hiçbir uygulamaya gerek duymadan fotoğraflara efekt ekleyip paylaşmadan cihazımıza kaydedebiliriz.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski