Instagram Dondurma Nasıl Yapılır? Instagram Dondurma Linki


Instagram Hesap Dondurma İşlemi Nasıl Yapılır ?

Instagram hesap dondurma işlemi nasıl yapılır?Sizde aşağıdaki çözümü takip ederek instagram hesabınınızı geçici olarak dondurabilirsiniz.Instagram dondurmak için hesabınızın şifresini bilmeniz yeterlidir.Çok basit bir işlemdir.Kısa öz ve sade bir anlatımla anlatalım kafanıza takılan sorular varsa aşağıdan okuyabilirsiniz yada yorum kısmından bize sorabilirsiniz.


Aşağıdan vermiş olduğumuz linke tıklayarak ınstagram hesap silme sayfasına gidin.Kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapın ve soruları yanıtlayın.En son olarak şifrenizi soracaktır.Şifrenizi girerek devam edin.24 veya 48 saat içinde instagram hesabınız dondurulacaktır.Hesap dondurma işlemini hem mobil telefonlardan hemde bilgisayardan yapabilirsiniz. 

1-Instagram Hesap Dondurma Linki : 

Instagram Hesap Dondurmak İçin Tıklayın


Linke tıkladıktan sonra hesabınızı girin ve Aşağıdaki Kırmızı İşaretli Alanları Doldurun ;


2-Hesabını Neden Kapatıyorsun ? : Hesabınızı neden kapattığınızı kutucuktan seçin.


3-Devam Etmek İçin Şifrenizi Girin : Şifrenizi GirinInstagram Hesap Dondurma Hakkında Sık Sorulan Sorular

  • 1-Hesabımı İstediğim Zaman Açabilirmiyim ?


Hesabınızı İstediğiniz Zaman Açabilirsiniz.Instagram bu konu hakkında herhangi bir kısıtlama koymuyor.Ancak hesabınızı dondurup açtığınızda yani dondurma işlemini haftada birkez yapabilirsiniz.


  • 2-Hesabımı Dondurdum Geri Açtım Ancak Fotoğraflarım Gözükmüyor ?(Silinmiş)


Hesabınızı aktifleştirdiğinizde fotoğraflarınız görünmeyebilir.Eğer uzun süre dondurduysanız belkide 1 hafta sürebilir.Bu Instagram sunucularıyla alakalıdır fotoğraflarınız en geç bir haftada geri gelecektir.


  • 3-Hesabımı Açtığımda Hesabımın Kapandığını Söylüyor ?


Böyle bir durumda hesabınız Instagram hesabınız kural ihlali nedeniyle kapanmış olabilir.Instagrama Mail Atmanızı , hesabınızın neden kapandığı hakkında gerekli bilgiyi öğrenmeyi isteyebilirsiniz.Sonuç olarak en doğal hakkınız sebebini öğrenmek.


Instagram Dondurma Hakkında Bilgiler

  • Hesabınız 24 – 48 saat içinde kapatılacaktır bu süre içinde hesabınıza girerseniz hata alabilirsiniz.
  • Hesabınızı tekrar açmak isterseniz şifrenizle birlikte giriş yapmanız yeterli olacaktır.
  • Dondurduğunuz hesabınızı açmak istediğinizde telefondan girmeniz gereklidir.
  • Hesabınızı haftada 1 kere dondurabilirsiniz.

Şifrenizi Unutmadan bir yere not almanızı öneririz.Çünkü dondurma süresi boyunca çok vakit geçebilir şifrenizi unutabilirsiniz.Bu yüzden kimsenin göremediği bir yere şifrenizi not alın.

Eğer Instagram hesabınızı kalıcı olarak silmeyi düşünüyorsanız buradaki yazımızı okuyun.Bu sayfadaki işlem hesabınızı kalıcı olarak silmenize yarar ancak yukarıda okumuş olduğunuz yöntem hesabınızı geçici olarak dondurmanıza yarar.Hesabı geçici olarak dondurmak en doğru olandır.İlerleyen zamanlarda geri dönmek istediğimizde tekrar hesap açmamız profil fotoğrafı eklememiz takipçilerimiz ve beğenilerimizi yeniden toplamak vaktimizi alabilir.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski