Instagram Hesabı Silme Linki Instagram Kalıcı Silme – Resimli Anlatım


Instagram hesabı nasıl silinir ? Instagram Kalıcı Olarak Hesap Silme İşlemi

Instagram hesabı silme için ilk olarak hesabımıza giriş yapmamız ve hesap şifremizi bilmemiz gerekir.Sizde Instagram’a çok fazla vakit harcadığınızı veya internet paketinizin çabuk bittiğini düşünüyorsanız instagram hesabınızı kaldırabilirsiniz.Önemli olan sizin düşüncenizdir tabiki.

Instagram kapatmak aslında kolay bir işlemdir bize gerekli olanlar rahat olması açısından bilgisayardan yapmanız önerilir.Ancak söylediğimiz gibi hesabınıza giriş yapabiliyor olmanız gerekir.Yani şifrenizi bilmiyorsanız hesabınızı kapatamazsınız.

Instagram Hesabı Silme İçin ;

İNSTAGRAM HESABI KALICI SİLME LİNKİ

Instagram hesap silme işlemi için tarayıcıdan işlem yapmanız gerekir.Mobil’den veya bilgisayardan bu işlemi yapabilirsiniz.

Yapacağınız işlem Instagram hesabınızı tamamen silecektir(Delete İşlemi).Yapmadan önce paylaşımlarınızı yedeklemeyi unutmayın.

Instagram Kalıcı Hesap Silme İşlemi

  • Linke Tıkladıktan Sonra Hesabınıza Girin.Yukarıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır.Burada kırmızıyla işaretlenmiş alanları doldurun;
  • Hesabını Neden Siliyorsun ? ; Burada Hesabınızı Neden Kapattığınızı Soruyor ,Yandaki Kutucuktan Seçim Yapın.Daha sonra alttaki kutucuğa şifrenizi yazıp devam edin.
  • Hesabınıza tekrar güvenlik açısından 1 ay kadar giriş yapmayın.

INSTAGRAM GEÇİCİ HESAP KAPATMA İŞLEMİ (Instagram Dondurma)

Eğer Instagram Hesabınızı Silmek Yerine Dondurmak İstiyorsanız Buradan Okuyabilirsiniz

Yukarıdaki işlemleri gerçekleştirip instagramınızı kapatabilir veya aşağıdakileri takip ederek hesabınızı dondurabilirsiniz.

Hesabınızı dondurmak daha kolay bir işlemdir sadece birkaç dakikanızı ayırarak ileride kullanmak üzere instagram hesabınızı dondurabilirsiniz.

En azından yeniden instagram hesabı açmak zorunda kalmadan ve kaldığınız yerden devam edeceksiniz.

Yeniden arkadaş ekleme yeniden profil fotoğrafı paylaşma yeniden hikaye paylaşma yeniden beğeni arttırmak gibi bir sorun olmayacak umarız faydalı olmuştur.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski