Aşağıdaki uygulamaları bizzat kullandığım için deneyim olarak ekledim ancak hergün fotoğraf kolaj ve effekt uygulamaları çıkıyor.Zaten aşağıdakilerin birçoğu çok popüler uygulamalar.Her platform için bulabilirsiniz windows,iphone,android hatta hiç bir yazılım kurmadan web tarayıcı üzerinden bile resim düzenleyebilirsiniz.Gelişmiş olarak en çok bilinenleri sizler için ekledim.Aşağıdaki uygulamaları kendiniz için tek tek deneyip size uygun olanını kullabilirsiniz.Herhangi bir sıralama yapmak istemedim ancak öncelikli olarak en çok kullandıklarımı başa ekledim.Karmaşık ve kafa karıştırıcı olmaması açısından hem android hem ios versiyonlarının indirme linklerini verdim.Umarım faydalı olmuştur.

İçindekiler

Picsart

Listenin başında yer alan picsart liste başını gerçekten hakeden bir uygulama.Uygulama olmasının yanı sıra artık daha çok bir platform haline geldi.Play Store’den ücretsiz indirebilirsiniz.Fotoğraflar üzerinde bir çok mükemmel efekti barındıran uygulama aynı zamanda fotoğraflar üzerinde birçok oynama yapmamıza izin veriyor örneğin;kırmızı gözleri yok edebilirsiniz.Gözlerinize renk verebilirsiniz(lens tarzında),fotoğraf kırpabilirsiniz,fotoğraf arkaplanı bulanıklaştırabilir,fotoğraflarınıza muhteşem efektler verebilirsiniz.Daha sayamıyacağım kadar birçok özellik.

Picsart Android Telefonunuza İndirmek İçin 

[appbox googleplay com.picsart.studio]

Picsart İphone Telefonunuza İndirmek İçin 

[appbox uygulama mağazası kimliği587366035]

Snapseed

Geliştiricisi Google olan bu fotoğraf düzenleme uygulaması oldukça popüler.Gelişmiş efektleri sayesinde fotoğrafı gayet hafif ve bozmadan uyarlıyor.Aynı zamanda fotoğraflara çok güzel yazı fontlarıyla yazılar ekleyebilirsiniz.

Snapseed Android Telefonunuza İndirmek İçin 

[appbox googleplay com.niksoftware.snapseed]

Snapseed İphone Telefonunuza İndirmek İçin 

[appbox uygulama mağazası id439438619]

 

Lightroom

Bilindiği gibi adobe’nin bir uygulamasıdır.Zaten fazla söze gerek kalmadan fotoğraf denilince akla ilk gelen adobe ve lightroom’dur.Play store’de bulabilirsiniz.Kendi gelişmiş presetler içeriyor.Hazır presetleri kullanarak başarılı bir çalışma başarılı bir fotoğraf ortaya çıkarabilirsiniz.

Lightroom Android Telefonunuza İndirmek İçin 

[appbox googleplay com.adobe.lrmobile]

Lightroom İphone Telefonunuza İndirmek İçin

[appbox uygulama mağazası kimliği878783582]

Photoshop Express

Zaten konuşulması bile yanlış olan fotoğraf düzenleme denilince kuşkusuz akla ilk gelen Adobe Photoshop uygulamasıdır.Özelliklerinden bahsetmiyorum.Diğer uygulamalara göre çok fazla profesyonellik gerektiren ancak öğrenildiğinde oldukça basit ve keyifli uygulamalardan bir tanesidir.Bu vereceğim link photoshop express’in ücretsiz versiyonudur.CC versiyonu değildir.

İlginizi Çekebilir  Lock Screen Stories Durduruldu Hatası Çözümü

Photoshop Android Telefonunuza İndirmek İçin 

[appbox googleplay com.adobe.psmobile]

Photoshop İphone Telefonunuza İndirmek İçin

[appbox uygulama mağazası kimliği331975235]

VSCO

Fotoğraflarınıza effekt uyguladıktan sonra temiz bir çalışma çıkartır.Kaydettiğinizde fotoğrafın kalitesi hiç kaybolmamış gibidir.Ücretli paketide mevcut.Çıkış tarihide epey eskidir.Aynı zamanda güncellemeyle birlikte gelen özellik sayesinde artık video da düzenleyebilmektedir.Hem fotoğraf hem videolarınızı tek programda düzenleyebilirsiniz.

VSCO Android Telefonunuza İndirmek İçin 

[appbox googleplay com.vsco.cam]

VSCO İphone Telefonunuza İndirmek İçin

[appbox uygulama mağazası kimliği588013838]

InShot Fotoğraf Düzenleyici

Kesinlikle önceden video düzenleyicisini kullanmış biri olarak tavsiye ediyorum.Yoğun fotoğraf filtrelerine sahip.Yorumlardada baya iyi olduğundan bahsedilmiş bence denemelisiniz.

InShot Android Telefonunuza İndirmek İçin 

[appbox googleplay photo.editor.photoeditor.photoeditorpro]

Ios Versiyonu Maalesef Bulamadım , Henüz Çıkmamış.Üzgünüm İphone Kullanıcıları 🙁

Fotoğraf Editörü

Yine Çok eski bir uygulama.Çok yoğun filtreler kullanıyordu eskiden güncellemeden sonraki hali nedir bilemeyiz.Beğenip beğenilmeme konusunda zevkler kişiden kişiye değişir o yüzden siz karar verin.

Photo Editor Android Telefonunuza İndirmek İçin 

[appbox googleplay com.zentertain.photoeditor]

Photo Editor İphone Telefonunuza İndirmek İçin (Tam Olarak Bulamadım Bu Olsa Gerek)

[appbox uygulama mağazası kimliği531357950]

En iyi mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları android,ios için indirme linkleriyle birlikte size sundum.Ek olarak İnstagram’da kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz