Bilgisayar ve Mobil Cihazlar İçin En İyi Müzik İndirme Uygulamaları

En iyi müzik indirme uygulamaları hayatımıza renk katmaya devam ediyor.Birbirinden farklı rekabetin yüksek olduğu bu en güncel yazılımları sizler için derledik.En kaliteli ücretli veya ücretsiz müzik arşivlerine aşağıdan bakabilirsiniz.Platformlar genel olarak tüm cihazlarda vardır ; windows,mac,android ve ios gibi marketlerde bulabilirsiniz.Aşağıdaki müzik platformlarının çoğunda dinlediğiniz her türlü müzik türü mevcuttur.

Spotify

Spotify

Listenin başında yer alan spotify 100 milyonu aşkın kullanıcısı bulunmaktadır.En iyi müzik platformları arasında ilk 5’te yer alması olağan bir durumdur.Bir çok özellik güncellemesiyle kullanıcıları mutlu etmeye devam ediyor.Ses kalitesi olarak birçok seçenek mevcut örneğin ; müziklerinizi indirirken ses kalitesini fazla yer kaplamaması açısından seçebiliyorsunuz.

Spotify İndirme Adresi : Spotify

Apple Music

Apple Music

Spotify‘e rakip gibi görünsede bazı kullanıcılara göre daha iyi bazı kullanıcılara göre daha kötü.Bizce kullanılabilir müzik kaynakları arasında yer alıyor.Ses kalitesi olarakda iyi olduğu söyleniyor.

Apple Music İndirme Adresi : Apple Music

Sound Cloud

Sound Cloud

Sound Cloud diğer platformlardan farklı olarak remix ağırlıklı paylaşımlar daha çok ön planda kalıyor.Remix seviyorsanız gerçekten’de orjinal müzikler kadar iyi şarkıların remix versiyonları var denemenizi tavsiye ederim.Aynı zamanda sesten müzik bulma özelliğide mevcut.

Sound Cloud İndirme Adresi : SoundCloud

Google Play Music

Google Play Music

Maalesef henüz türkiyeye gelmeyen bu platform bazı yurtdışı ülkelerinde popüler.Büyük ihtimalle size itunes benzeri müzikler albüm olarak veya tek parça halinde sınırsız dinleme gibi sunuluyor.

Google Play Music İndirme Adresi : Google Play Music

Youtube Music

Youtube Music

Bilindiği gibi yeni çıkan Youtube Music kullanıcılarıyla buluşmaya devam ediyor.Türkiye Fiyatı 13,99 olsa gerek.Kullanıcı yorumları gayet önemlidir.Bunuda youtube büyük ihtimalle düşünerek çok hoş ve ileri düzey bir platform çıkarttığını düşünüyorum.

Youtube Music İndirme Adresi : Youtube Music

Deezer

Deezer

Listemizin sonunda tabiki deezer’ı atlamıyoruz.Spotify benzeri orjinal müzikler içeren platformdur.Facebook veya Google ile giriş yapabilirsiniz.Eğer spotify sevmiyorsanız alternatif olarak beğenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Instagram Hesabı Silme Linki Instagram Kalıcı Silme - Resimli Anlatım

Deezer İndirme Adresi : Deezer

Fizzy – Turkcell

Fizzy

Fizzy de yine birçok müzik bulabilirsiniz.Yapımcısı Turkcell olan bu uygulama Türklere ait sizde kullanarak destek verebilirsiniz.İçeriğide Türkçe olduğu için gayet kapsamlı ve kültürümüze yatkın müzik listeleri içermektedir.

Fizzy İndirme Linki : Fizzy

Muud – Türk Telekom

muud
muud

Muud Yine Türk yapımcılara ait.İçeriği oldukça geniş ve güzel.Destek vermek için kullanabilirsiniz.Bu arada Muud ve fizy uygulamalarında gençler için ücretsiz müzik yada hattın kullanıcısıysanız indirimli paketler mevcut oluyor takip ederek öğrenebilirsiniz.

Muud İndirme Linki : Muud

Listemizi beğendiyseniz bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.Bu tarz içerikler seviyorsanız yorum bırakmayı unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz