Lock Screen Stories Durduruldu Hatası

Lock Screen Stories Hatası.Hata kilit ekranı sorunudur.Çalışan “Lock Screen Stories” uygulamasında kaynaklı bir sorundur.Android işletim sistemli telefonlarda özellikle j7 sürümlerinde bu hata görülmektedir.Sorun Lock Screen Stories isimli uygulamadan kaynaklıdır.Çözüm basit aşağıdaki yöntemi uygulayarak ayarlar kısmından gerekli yerleri kapatarak sorunu kolay bir şekilde çözebilirsiniz;

Lock Screen Stories Durduruldu Hatası

Öncelikle menüden ayarlar kısmına girin.Ayarlar menüsünden kilit ekranı tıklayın.Daha sonra Lock Screen Stories kısmına girin.Bu menü android sürümlerine göre değişebilir burda dikkat etmeniz gereken Stories yazısının içerisinde geçmesi.Açılan sayfada üst tarafta on yazan kısmı Off / kapalı moduna alın.Artık Lock screen stories haatasıyla karşılaşmayacaksınız.Tabiki ayarlar telefona göre farklılık gösterecektir.Genel olarak yukarıdaki konumları anlatılan şekilde yerine getirirseniz sorununuz çözüme kavuşacaktır.

Lock Screen Stories Durduruldu Hatası Çözümü

İlk olarak Ayarlar > Uygulamalar bölümüne girin ;

 • Ardından sağ üstten 3 noktaya tıklayın.
 • Oradan sistem uygulamalarını göstere tıklayın.
 • “lock screen stories”i bulunca üstüne tıklayın.
 • Depolamaya basın ön bellek ve veriyi temizleyin.

İlginizi Çekebilir  iTunes ile Bilgisayardan iPhone’a Video Yükleme

14 YORUMLAR

 1. Benim telefonum j7 prime ve ayarlara girip kilit ekranına baktığımda stories yazan hiçbir şey yok.Lütfen yardım eder misiniz?

 2. Kilit Ekranı Hikayeleri de Yazıyor Olabilir ; Olmadıysa Hata Veren Uygulamayı Önbellekten Temizleyebilirsiniz

 3. Lock screen stories hatası sürekli geliyor her yolu denedim gider gibi oldu yeniden geldi ve play store uygulamam oturum aç yazıyor üzerine basıyorum olmuyor. Play hizmetler telefonda hiç yok güncelleniyor yazıyor ama uygulama yok 4 saattir aralıksız uğraşıyorum fabrika ayarlarına da çevirdim olmuyor ne yapmam lazım???

 4. bendede var teyzemin oglu emirhan abimin eski telefonu bide teyzemin iki kizi var onlarinda fotograflari var telefon emanet ne yapmaliyim ?

 5. İlk olarak Ayarlar > Uygulamalar bölümüne girin ;

  Ardından sağ üstten 3 noktaya tıklayın.
  Oradan sistem uygulamalarını göstere tıklayın.
  “lock screen stories”i bulunca üstüne tıklayın.
  Depolamaya basın ön bellek ve veriyi temizleyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz