Spotify İnternetsiz Müzik Dinleme

Spotify Çevrimdışı Mod ile spotify müzikleri indirip dinleyebilirsiniz.Spotify hayatımızın bir parçası olarak müzik severlerin yanından ayırmadığı tek uygulama.Çevrimdışı moduyla indirme imkanı sunan spotify internetsiz müzik dinleyebileceksiniz.Aşağıdaki adımları takip ederek spotify çevrimdışı modunu etkinleştirebilirsiniz.

Spotify İnternetsiz Nasıl Kullanılır ?

Bu işlem için Spotify Premium almanız gerekir.Spotify Premium uygun fiyatı sayesinde kullanabilirsiniz.Size birçok özellik sunmaktadır.Örneğin ; Çevrimdışı Müzik Dinleme , Sınırsız Atlama Hakkı ve İstediğiniz Parçayı Çalmak , Reklamlar Yok , Yüksek Ses Kalitesi.Spotify Premium alırsanız bütün bu özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Spotify İnternetsiz Müzik dinlemek için ; Mobil cihazlar için Kütüphanenize girin.Herhangi indirmek istediğiniz albüm,şarkı,çalma listesine girin.Yukarıdan İndir seçeneğine tıklayın.Masaüstü kullanımda albüm indirilemiyor.

Çevrimdışı Moduna Geçmek İçin ; Ayarlar > Oynatma > Çevrimdışı

yolunu takip edin.İndirilen listeniz oldukça yoğunsa telefonunuzda fazla yer kaplamasını istemiyorsanız ; Ayarlar > Veri Tasarrufu bölümünden indirilen dosyaların kalitesini düşürebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  İnstagram Biyografi Font Ekleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz