İlk Olarak UI (User Interface) Nedir Diyenler İçin UI Kısaltmasının Türkçe Karşılığı “Kullanıcı Arayüzü” Demektir.

Bootstrap gelişmiş yaygın kullanıma sahip bir kütüphane olarak gözümüze çarpıyor. Birde bootstrap kütüphanesini alıp biraz daha şık tasarımlar eklenerek kullanıma özel hazır kitler; yeni başlayan firmalar, freelance çalışanlar için oldukça yararlı.

Bu yazımızda sizlere bu kütüphanelerden bahsedeceğiz.

Tasarladığınız web sitelerinin ve uygulamaların kalitesi tamamen kullandığınız araçların niteliğine ve kalitesine bağlıdır. Tasarımları bir parça kağıda çizmek ve temellere geri dönmek klasik bir seçimdir. İşi normalden daha hızlı yapmanıza yardımcı olabilecek kaynakları neden kullanmıyorsunuz? Başlangıç ​​UI kitleri tam olarak burada devreye giriyor!


Ücretsiz Bootstrap 4 UI kitleri, orijinal ve yaratıcı fikirlerinizden vazgeçmek zorunda kalmadan tasarımınızın yapısını doğru bir şekilde planlamanızı sağlayacak kapsamlı bir kaynaktır. Bir UI kiti, etkileyici bir kullanıcı arayüzü tasarlamak için çoğunlukla onay kutuları, düğmeler, kaydırma çubukları vb. UI bileşenleri farklı tasarımlardan oluşur. Bu UI kitleri, tasarımcıların uygun zaman dilimlerinde olağanüstü görseller oluşturmalarını sağlar.


Bileşenleri doğru bir şekilde kullanmak fazla zaman harcamak yerine, enerjinizi en iyi yaptığınız şeye saklamanıza yarar, bu da olağanüstü tasarımlar yapmanıza fırsat tanır. Aynı zamanda bu kitler mobil telefonlar içinde şık bir tasarımı en pratik şekilde yapmanız için tasarlanmıştır.


Konuyu daha fazla uzatmadan, öne çıkan en iyi ücretsiz Bootstrap 4 UI kitlerine göz atalım!

Ayro UI


Ayro UI, modern bootstrap UI kiti, yolculuğunuzu daha kolay ve verimli hale getirmek için 400+ UI öğesi, 150+ şaşırtıcı bölüm (alan) ve 3 tam özellikli HTML şablonu ile birlikte gelir. Tasarımı ferahlatıcı, modaya uygun, eksiksiz ve sağlam kullanıcı arayüzü oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte geliyor. Her önemli unsur benzersiz varyasyonlarla birlikte gelir. AyroUI özellikle yeni başlayan tasarımcılar ajanslar ve ilgili web projeleri için hazırlanmış mükemmel bir kit.

İlginizi Çekebilir  Html Css ve Js İle Sayfa Yükleniyor Animasyonu Yapımı | Loader Animation

Ücretsiz indir.


Flat UI FREE


Flat UI free, tasarımcılar için çok kullanışlı olabilen birkaç karmaşık ve temel bileşenle birlikte gelen mükemmel bir başlangıç ​​UI kitidir. Bunlar girişleri, düğmeleri, seçicileri, düğme gruplarını, radyo düğmelerini, onay kutularını ve çok daha fazlasını içerir. Bu kit, bir dizi projede kullanabileceğiniz çok sayıda renkli ve şık simge ile birlikte gelir.

Ücretsiz İndir.


Material Design For Bootstrap


Material Design for Bootstrap kiti de çarpıcı bir seçenektir. En son teknolojiler kullanılarak oluşturulan bu şablon ve UI kiti, web sitesi tasarımcıları ve geliştiricileri için çarpıcı bir web uygulaması veya mobil uygulama ve web sitesi yapmak için gerçekten kolaylık sağlar. Bu kiti kullanarak tasarım yapmak çocuk oyuncağı denebilir.

Ücretsiz İndir


Material Kit


Material Kit Mükemmel bir ücretsiz Bootstrap 4 UI kitidir. Bu kitin yardımıyla web sitenizde yeni bir tasarım oluşturabilirsiniz. Bu araç setinde Google’ın malzeme tasarımından ilham alınmıştır. 2 adet özelleştirilmiş eklenti ve 60 adet el işi eleman ile birlikte gelir.

Ücretsiz İndir


Helium UI Kit


100’den fazla kullanıma hazır eleman ve bileşenle birlikte gelen Helium UI kitini severek kullanabilirsiniz. Bu kit, Bootstrap 4’ün en son sürümü ve CSS3, HTML5 ve SaaS gibi diğer ileri teknolojiler kullanılarak oluşturulmuştur. Hayatınızı kolaylaştırmak için son derece özelleştirilebilir ve iyi tasarlanmış bir UI araç setidir.

Ücretsiz İndir


Shards

Shards, web üreticileri ve tasarımcılar tarafından kullanılan ücretsiz ve modern bir UI araç setidir. İyi bilinen Bootstrap 4 çerçevesine dayanmaktadır. Bu ücretsiz UI kiti, performans göz önünde bulundurularak en iyi teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Buna ek olarak, son derece hafif ve duyarlı bir kit.

Ücretsiz İndir


WrapKit Lite


WrapKit Lite, ücretsiz bir UI kitidir. Bu kit, eksiksiz web sitelerinden ve yakında gelen sayfalardan ana sayfalara, açılış sayfalarına ve çok daha fazlasına kadar her şeyi oluşturmanıza olanak tanır. Ayrıca, Bootstrap 4 kullanılarak üretilmiştir, böylece sizi destekleyen doğru teknolojiye sahip olursunuz.

Ücretsiz İndir


Froala Design Blocks


170’ten fazla duyarlı tasarım bloğu ile birlikte gelen Froala Tasarım Bloklarını da kullanabilirsiniz. Bunları mobil veya web uygulamalarınız için kolayca kullanabilirsiniz. Tüm bu bloklar Bootstrap 4 çerçevesine ve Bootstrap Kütüphanesine dayanmaktadır. Bu nedenle, bu yapı taşlarını güzel web siteleri ve uygulamalar oluşturmak için kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Html Css ve Js Kullanarak Efektli Sosyal Medya Butonları Yapma

Ücretsiz İndir


Bootstrap 4 Startup UI Kit


Bootstrap 4 başlangıç ​​UI kiti tamamen duyarlı ve temiz bir açılış sayfası oluşturmanızı veya alternatif olarak kendi başlangıcınızı başarıyla başlatmanızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Benzersiz düzenler oluşturmak için kullanabileceğiniz toplam 10 kategoride 50 UI kartı ile birlikte gelir.

Ücretsiz İndir


Pixel Lite


Pixel Lite, Bootstrap 4 çerçevesine dayanan iyi hazırlanmış bir UI kiti olarak adlandırılabilir. 100’den fazla bileşen, üç örnek sayfa ve üç eklenti ile birlikte gelir. Ayrıca, etkileyici bir web sitesi veya uygulama oluşturmanıza yardımcı olacak tüm ilgili bileşenlerle birlikte gelir.

Ücretsiz İndir


Daha Fazlası:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz