İşte En İyi Ücretsiz Windows 10 Antivirüs Yazılımları

Günümüzde pek çok insan kişisel bilgilerin gizliliğine önem vermektedir.Tabiki kötü niyetli bir çok virüs ve yazılımlar bilgisayarımızdaki bilgilerimizi dökümanlarımızı ve kişisel gizliliğimizi tehlikeye atabilir.Sizin için windows 10 en iyi ücretsiz antivirüs yazılımlarını derledik.Eğer sizde bilgisayar hakkında uzman değilseniz kendinizi birazdaha olsa korumak istiyorsanız antivirüs yazılımlarını kullanmanızı öneririz.

1-Kaspersky Free

Kaspersky

Bana göre en güçlü antivirüslerden biridir.Ücretli versiyonuda gayet güzeldir.Eksi yönleri sorulursa bilgisayarınız biraz yavaşsa bilgisayarınızı kastırabilir.Tehlike içeren tüm dosyaları engelleyebilmektedir.

Kaspersky İndirme Linki : Kaspersky Free

2-Bitdefender Antivirus Free Edition

Bitdefender

Yine ücretsiz antivirüs denilince akla gelen ilk yazılımlardan bir tanesi.Gayet hoş sistemi haddinden fazla yormayan ancak sisteminizi tarayabileceğiniz bir yazılım.

Bitdefender İndirme Linki : Bitdefender

3-Avira Free Antivirus

Avira

Yine süper kullanışlı yazılımlardan biri.Çok eskiden beri hala kullanılmakta olan yazılımdır.Düşük sistemler için kullanılabilecek en iyi yazılımlardandır.Sayesinde sisteminizi tarayabilirsiniz.

Avira İndirme Linki : Avira

4-Eset

Eset

Yıllardır kullanmaya devam eden birçok kullanıcısı mevcut.Geliştirilen teknolojileri sayesinde gerekse güncellemeleri tek anlamda kullanabilirsiniz. Ancak 30 Günlük deneme süreniz vardır.

Eset Nod32 İndirme Linki : Eset

5-Avast Free Antivirus

Avast

Avast yine senelerdir kullanılan antivirüs yazılımlarından.Birçok ödül kazanmıştır.Özelliklerinde yine şüpheli internet sitelerini tarama özelliği vardır.Aynı zamanda ağdaki diğer cihazların güvenliliğini test edebiliyor

Avast İndirme Linki : Avast

6-AVG AntiVirus Free

AVG

Gerçek zamanlı koruma sağlamakta.Basit arayüzü sayesinde anlaşılır ve karmaşa olmayan kullanım konusunda kolaylık sunar.Aynı zamanda performans konusunda gelişmeleri size bildirir.

Avg İndirme Linki : AVG

İlginizi Çekebilir  BTK Yasaklanan Telefon Markaları Hangileridir ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz