Windows 10 hareketli arkaplan yapımı : Windows 10 oldukça geliştirilmiş bir işletim sistemi olmasına rağmen hareketli duvar kağıtları desteklememektedir.Bunun için ekstra yazılımlar ve programlar gereklidir.Bugün ücretsiz olan işinizi görecek bir uygulumadan bahsedeceğim.

Windows 10 Hareketli Arkaplan Nasıl Yapılır ?

Program ücretsiz sunulmaktadır.Gerçekten bu kadar sağlam bir yazılımı ücretsiz edinmek için bence kaçırmayın.Hemen Program’ı indirme ve kurma kısmına geçelim ;

Öncelikle buradaki link’e gidelim programı indirelim.

https://www.desktophut.com/software/

Kendinize uygun platformdan yani işletim sisteminiz hangisi ise onu seçip indirin.Bu arada sitede oldukça yoğun reklamlı ve virüslü indirme yönlendirmesi var Programın orjinal indirme kaynağını bulun ve onu indirin.Virüslü yazılıma aldanıp bilgisayarınıza kurmayın !

Windows 10 Hareketli Duvar Kağıdı Nasıl Yapılır ?Desktophut Kullanımı

Programı kurduktan sonra açın ;

  • Select Live Wallpaper Kısmına Tıklayın
  • İndirmiş Olduğunuz Video Uzantılı Dosyanızı Seçin
  • Play Kısmına Tıklayın

Bütün işlemler bu kadar.Programın kullanışı bu kadar basit.Program arkaplanda çalışmaktadır.Kapattığınız zaman duvar kağıdınız duracaktır.

Program şu mantıkta çalışmaktadır hareketli duvar kağıdı yapabilmeniz için .mp4 gibi video uzantılı bir dosya işinizi görecektir.Benim tavsiyem aşağıda verdiğim linkten kendinize uygun bir duvar kağıdı arayabilirsiniz programla uyumlu çalışmaktadır.

https://www.desktophut.com/

Not : Bu tarz programlar düşük sistemli bilgisayarlar için tercih edilmemelidir.Bilgisayarınız hızı yüksek ve güçlü değilse kasma donma işlemci sorunları yaşayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  İnstagram’da Ürün Satarak Para Kazanmak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz